WEP ARISI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

WEP ARISI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

***Wep Arısı Arı Bir Sitedir. Wep Arısı Gerçek Düşünçeyi Yansıtan Sitedir***


Obama Rahat Bir Nefes Aldı

Paylaş
avatar
TezSen
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 351
Points : 57394
Reputation : 18
Kayıt tarihi : 29/09/08
Yaş : 39

Obama Rahat Bir Nefes Aldı

Mesaj tarafından TezSen Bir Salı 01 Ocak 2013, 07:12

Obama Rahat Bir Nefes Aldı


ABD'de Beyaz Saray ile Senato 'mali uçurum'un önüne geçmek için gece yarısından önce bir tasarı oylama üzerinde anlaştı.


'Mali uçurum'a dakikalar kala, yönetim ve Kongre'den beklenen haber geldi. ABD Başkanı Yardımcısı Joe Biden ve Senato azınlık lideri Mitch McConnell'ın uzun saatler süren çalışmasından sonra, anlaşmaya varıldı.

Anlaşmaya varılmasının ertesinde Biden, Kongre'deki Demokratlarla görüşerek anlaşmanın ayrıntıları hakkında bilgi vermek için Senato'ya geldi.

Anlaşma uyarınca, harcama kesintilerinin iki aylığına ertelenmesi, yıllık gelirleri 400 bin dolar ve aşağı olan bireyler ile yıllık geliri 450 bin dolar ve aşağı olan ailelerin önceki başkan George W. Bush dönemi vergi indirimlerinin devam etmesi öngörülüyor.

Tasarının, gece yarısından önce Senato'da oylanması bekleniyor.

Ancak, Temsilciler Meclisi kanadı bugünkü genel kurul oturumlarını sona erdirdiği için tasarıyı gece yarısından önce oylamayacak. Bu nedenle, ABD'nin yine de teknik olarak ''mali uçurum''a gideceği belirtiliyor.

Sabah saatlerinde çalışmaya başlayacak Temsilciler Meclisi'nin de tasarıyı önümüzdeki 1-2 gün içinde ele alması bekleniyor. Meclisin, tasarıyı bugün onaylaması halinde, ''mali uçurum'' işgününe denk gelmediğinden, etkisinin en aza indirilebileceği belirtiliyor.

Kaynak: habervaktim.com.
Eklentiler
Obama Rahat Bir Nefes Aldı.jpg
You don't have permission to download attachments.
(25 KB) Downloaded 0 times
avatar
Beautiful

Mesaj Sayısı : 151
Points : 33923
Reputation : 7
Kayıt tarihi : 07/12/12
Yaş : 39

Geri: Obama Rahat Bir Nefes Aldı

Mesaj tarafından Beautiful Bir Salı 01 Ocak 2013, 10:50

Demekki tüm dünya devletleri bile mali konuda engellere düşebiliyormuş. Burada bizlerin en güzel şekilde Devletimizin mali konularda daha üst seviyelere yükselmesidir...

    Forum Saati Salı 22 Ocak 2019, 03:45